Chybí vám možnost platby kartou ?
Ano
21/45 (47%)
Ne
21/45 (47%)
Je mi to jedno
3/45 (7%)
Telefonické objednávky

Infolinka

Po-Pá 9.00 - 17.00

Vzor ostoupení od kupní smlouvy

Příloha k Obchodním podmínkám podnikatele Kamila Friedricha, IČ: 75943085, DIČ: CZ7504063336, sídlem Pardubice, Erno Koštála 998, PSČ: 533 12, zapsané v živnostenském rejstříku vedeném obecním živnostenským úřadem v Pardubicích  pro prodej zboží prostřednictvím on-line obchodu umístěného na internetové adrese www.auto-parts.cz, dle čl. 5, bod 5.2., odst. 5.2.1. těchto Obchodních podmínek:

VZOR ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY

Kupující -  odesílatel: 

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

telefon: ……………………………………………….               E-mail: .………………………………………………………………………………………………………..

Prodávající – adresát:

Kamil Friedrich, IČ: 75943085, DIČ: CZ7504063336, sídlem Pardubice, Erno Koštála 998, PSČ: 530 12, zapsaném v živnostenském rejstříku vedeném obecním živnostenským úřadem v Pardubicích, Ev.č.: 360601-55238, Č.j.: OŽÚ/U17102/2007/Vol

Provozovna / adresa pro vrácení zboží :  AUTO-PARTS.CZ, Pionýrská 460, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm, Česko

 

Věc: Odstoupení od kupní smlouvy

 

 1. Dle objednávky č.  …………………… (dále též „Objednávka“),  jsem na webové stránce www.auto-parts.cz zakoupil/a zboží, označené v Objednávce (dále též „Zboží“).
 2. Kupní cena Zboží: …………… Kč       Cena dopravy Zboží: …………… Kč    

Zboží  jsem převzal/a dne: ……………

 • zásilkou
 • osobně
 1. Tímto odstupuji od kupní smlouvy dle Objednávky.
 2. Zboží vracím
 • zásilkou spolu s tímto odstoupením
 • samostatnou zásilkou do 14 dnů ode dne odeslání tohoto odstoupení
 • osobně na adresu provozovny prodávajícího do 14 dnů ode dne odeslání tohoto odstoupení
 1. Kupní cenu a cenu dopravy Zboží žádám vrátit   
 • na bankovní účet: ……………………………………………………………………………………………
 • v hotovosti při osobním vrácení Zboží

 

V ……………..   dne …………………                                                                                                                             kupující - Jméno Příjmení

vlastnoruční podpis[1]

 

[1] vlastnoruční podpis pouze pokud je tento formulář využit v listinné podobě

Na základě tohoto formuláře a vrácení zboží bude vystaven opravný daňový doklad a tento bude zaslán na e-mailovou adresu Kupujícího uvedenou v objednávce. Po jeho potvrzení proběhne vrácení finančních prostředků na udaný bankovní účet. V případě osobního vrácení zboží je možné opravný daňový doklad potvrdit i osobně.

 

Možnost odstoupení od kupní smlouvy se nevztahuje na případy, kdy osoba, která má v úmyslu nakoupit zboží od prodávajícího, je právnickou osobou či osobou, jež jedná při objednávání zboží v rámci své podnikatelské činnosti nebo v rámci svého samostatného výkonu povolání, tj nákupem na IČO!


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).